byserdar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

byserdar

GÜZEL VE EN GÜZEL PAYLAŞIMIN ADR€Sİ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hayalet suvari.

YazarMesaj
byserdar
Admin

Hayalet suvari. Empty
MesajKonu: Hayalet suvari.   Hayalet suvari. Icon_minitimePerş. Ağus. 30, 2007 6:18 am

.....Bir kitap evini dolasiyordum,genellikle bilgisel kitaplara bakarim,kitap almayi ve okumayi cok severim, ne yazikki ucakla uzun bir mesafeye gittigimiz icin kilomuz da kisi basina 30 kilo oldugu icin maalesef bu sefer sadece 5 tane kalin kitap alabildim.
......Kitaplara bakarken, uzerinde ******'un at ustunde resmi olan bir kitap gordum aldim baktim, yazari Ingiliz Ray Brock. kitabin adi hayalet suvari,bu kitabin ingilterede yayinlanmasini bir muddet yasaklamislar, sonra serbest birakmislar, turklerde alip turkceye cevirmisler.
.......Evime geldikten sonra bir bucuk gun icinde kitabi okuyup bitirdim,benim kotu huyum boyledir, eger kitap surukleyici ise once kitap okunur biter sonra sira yapilacak islere gelir.
.......Tamamiyla gercekleri yansitan bir kitap,imkanlari olanlarin,tarihimize merakli olan kisilerin alip okumalarini tavsiye ederim.
.......Saygilarimla....
https://ylnzforum.yetkin-forum.com

Hayalet suvari.
1 sayfadaki 1 sayfası