byserdar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

byserdar

GÜZEL VE EN GÜZEL PAYLAŞIMIN ADR€Sİ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alhan Apart-Otel Alanya

YazarMesaj
byserdar
Admin

Alhan Apart-Otel Alanya Empty
MesajKonu: Alhan Apart-Otel Alanya   Alhan Apart-Otel Alanya Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2007 11:53 am

Ehh madem burda Turistik bölge icin reklam yapma imkanı var.Yaziim efendim fakirhanemi:)))
Alanyada merkeze yürüyerek 15 dakıka mesafede..Dogu denızı tarafında.Direk plaja 30-35 metre.Odanda gıy mayonu hoop dooru denize
Apart türü benim yer.' yatak odası bir oturma odası mutfak banyo wc falan işte.Denize manazara kocaman balkonlar.Geniş aileler icin gayet uygun
Gurbetcılerımız itina ile havalanından alınır:))(Gurbetcının halınden gurbetcı anlar demişler ya) buyrun telefon 0090 242 513 09 15 kış ayllarında rezervasyon icin hollandada olduğumdan onu da yazın efendım
0031 306 360470 maıl adresı mustafacorumlu@hotmail.com
cimbomlu olanlar gercek cımbomlu olduğuna benı kanaat getırırse:))indirim olur.İlgilenen olursa sitemizde var. at maıl vereyım adresı..PS cok da buyuk yer değil 70 yatak kapasıtelı. havuz.rest..bar.lobby..asansor.klıma falan fılan var.bahce de var.olmayan yok.!!
https://ylnzforum.yetkin-forum.com

Alhan Apart-Otel Alanya
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ILGAZ DAGBASI OTEL - Ilgaz Daglari